Torty

W Cukierni Zacisze zamówisz pyszne torty okolicznościowe, które bez wątpienia zachwycą Twoich gości. U nas znajdziesz wiele rodzajów tortowych wypieków idealnych na imprezę urodzinową, wesele, czy chrzciny. Torty wykonujemy w cenie 60 zł/kg + ewentualne koszty dekoracji. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Torty idealne na Twoją imprezę

Cukiernia Zacisze oferuje wiele rodzajów tortowych wypieków.
Z roku na rok w naszej ofercie pojawiają się nowe propozycje. U nas zamówisz pyszny tort, który swoim smakiem oraz stylem powali na kolana Twoich gości.

Torty na komunię i chrzciny

Komunia i Chrzciny to wyjątkowe okuoliczności w życiu każdego dziecka, na których nigdy nie powinno zabraknąć tortu.

W ofercie Cukierni Zacisze znajdziesz pyszne zdobione torty, które zachwycą gości w tym wyjątkowym dniu. Tworząc nasze wypieki zwracamy szczególną uwagę aby wykonać je z należytą starannością i dbałością o najmniejsze detale.

Torty urodzinowe

Tort urodzinowy zawsze jest główną atrakcją każdej imprezy urodzinowej. Moment w którym solenizant zdmuchuję świeczki na torcie powinien należeć do niezapomnianych, dlatego w Cukierni Zacisze dbamy o to, aby wypiekane przez nas torty zdobyły serce zarówno solenizanta jak i gości.

Torty na rocznicę

Rocznica to specjalne wydarzenie, na które często oczekuje się latami. W tym wyjątkowym dniu idealnym rozwiązaniem jest wzbogacenie imprezy o tort przygotowany specjalnie na tę okazję.

W Cukierni Zacisze znajdziesz wiele ciekawych i interesujących tortów tworzonych specjalnie na imprezy rocznicowe. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony smak, dobierzesz odpowiedni wzór, a my stworzymy tort idealny dla Ciebie i Twoich gości.

Torty dla dzieci

Torty dla dzieci wymagają od nas zupełnie innego spojrzenia na tworzone wypieki. Zdajemy sobie sprawę, że muszą one pobudzać dziecięcą wyobraźnie i skraść ich serca.

Tworząc tort dla Twojego dziecka przywiązujemy uwagę do jego zainteresowań i pasji. Tort dla dziewczynki będzie inny niż dla chłopca, dlatego skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoim dziecku, a my stworzymy tort, który zachwyci Twoją pociechę.

Słodkości na Twoje przyjęcie

Potrzebujesz słodyczy, placków, babeczek lub rurek z kremem? W swojej ofercie mamy możliwość stworzenia dla Ciebie słodkiego stołu, który wzbogaci Twoje przyjęcie.

Odezwij się do nas w celu uzgodnienia szczegółów i złożenia zamówienia, a my zajmiemy się resztą.

Zaprojektuj tort z nadrukiem 3D

Masz pomysł na niepowtarzalny tort, który zachwyci Twoich gości? Możemy go dla Ciebie wykonać dzięki technologii druku 3D. 

Daj nam znać czego potrzebujesz, a spełnimy Twoje cukiernicze wizje! 

Zamów słodkości
w Cukierni Zacisze