Wyjątkowe miejsce

Hotel i Restauracja Zacisze to miejsce, które tworzą młodzi i aktywni ludzie z ogromną pasją i miłością do hotelarstwa i gastronomii. Idziemy z duchem czasu, wiemy, co jest dla Was najważniejsze, dlatego umiemy sprostać Waszym wymaganiom.

Żyjemy w czasach perfekcjonizmu, dlatego w naszym działaniu stawiamy na najwyższą jakość. Mamy nadzieję, że zaraz się o tym przekonasz.

O nas

Hotel i Restauracja Zacisze to obiekt, który jest połączeniem tradycji i nowoczesności. U nas zaznasz wspaniałej ciepłej atmosfery, wyśmienitej kuchni, miłej i profesjonalnej obsługi, a co najważniejsze wyjątkowej oprawy Waszego dnia.

Sala Restauracji charakteryzuje się jasnym i przestronnym, klimatyzowanym wnętrzem. To niepowtarzalne miejsce o wyjątkowej akustyce z bezpośrednim przejściem do naszego ogrodu, który zachwyca największych, jak i najmniejszych gości.

HOTEL, RESTAURACJA I CUKIERNIA

Malownicze miejsce

Hotel i Restauracja Zacisze to wyjątkowe miejsce położone z dala od zgiełku wielkiego miasta, na którego terenie znajduję się wspaniały ogród idealnie przystosowany do odpoczynku i relaksu. W zacisznej strefie chill’u czekają na Was:

  • hamaki,
  • boho werandy,
  • rustykalna altana idealna do stworzenia ślubnej sesji,
  • loże siedzące,
  • plac zabaw dla dzieci.

Nasz zespół

Tworząc zespół, stawiamy na współpracę, miłą atmosferę i dialog. Jesteśmy profesjonalistami, którzy szukają wyzwań i realizują usługi na najwyższym poziomie. W naszym zespole znajdziesz kompetentnych i wykwalifikowanych ludzi, którzy pomogą Ci zorganizować imprezę Twoich marzeń.

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie
w Hotelu Zacisze