Strefa Chill

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest chwila relaksu i odpoczynku po ciężkim tygodniu pracy. Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy strefę chill, w której dorośli mogą odpocząć na świeżym powietrzu, a dzieci aktywnie spędzić czas.

Informator imprezowy

Chcesz zorganizować wspaniałą imprezę urodzinową lub po prostu miło spędzić czas ze znajomymi? A może zintegrować ze sobą pracowników Twojej firmy? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie ma problemu, chętnie Ci w tym pomożemy!

Sięgnij po nasz informator imprezowy, z którego dowiesz się, co będzie potrzebne do zrealizowania niezapomnianej imprezy, zapoznasz się także z oferowanymi przez nas atrakcjami.

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie
w naszej Strefie Chill

Wieczór kawalerski i panieński

Wieczór panieński czy kawalerski to symboliczna impreza poświęcona najbliższym przyjaciołom i znajomym przyszłych małżonków. Chcesz zaskoczyć swojego przyjaciela lub przyjaciółkę i zapewnić mu niezapomnianą przygodę? Odezwij się do nas, a my pomożemy Ci zorganizować imprezę w lokalu lub na świeżym powietrzu wśród muzyki, światła lampionów i znakomitych przekąsek.

Urodziny

Urodziny ma się raz w roku i jest to ważny czas dla każdego solenizanta. W restauracji Zacisze organizujemy imprezy urodzinowe, 18-stkowe oraz imieninowe. Oferujemy profesjonalną obsługę, smaczny catering oraz dodatkowe atrakcje.

Jeśli chcesz zorganizować niesamowitą imprezę, skontaktuj się z nami, a my zagwarantujemy Ci udaną zabawę do białego rana, którą będziesz wspominać latami.

Kinder party

Każda impreza w stylu KINDER PARTY jest … niezapomniana. Mamy dla Twojej pociechy małe przekąski, dmuchane zjeżdżalnie, samochodziki, animatora. Ofertę konstruujemy specjalnie pod wymagania Twoje i Twojego dziecka.

Napisz, zadzwoń, a zrobimy dla Ciebie ofertę na miarę.

Zamów słodkości
w Cukierni Zacisze