RESTAURACJA
spełniająca marzenia

Czy miałeś tak kiedyś, że chciałeś aby Twoje urodziny, imieniny czy wyjście na randkę wyszło idealne? Smakowo, wizualnie i emocjonalnie? Jeśli jeszcze nie znasz tego połączenia, to koniecznie przeczytaj co mamy Ci do zaoferowania..

Menu z pysznymi propozycjami

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć, jaka jest nasza kuchnia, to odpowiemy zbiorowo: jest genialna. To połączenie natury, wyjątkowych smaków i klasyki polskich potraw.

Czy kiedykolwiek jadłeś taką kaczkę, która była w 100% idealna? Nasza taka jest. Jeśli wolisz coś na szybko, na wyjście z koleżankami to proponujemy Aperola z włoską pizzą, czy ulubionym makaronem. Jeśli chcesz przyjechać z dziećmi, to nie trać czasu i weź je, aby poznały możliwości naszego Szefa Kuchni i jego zespołu, ponieważ oni dobrze wiedzą, co bombelki lubią najbardziej.

Poznaj naszą
Strefę Chill

Strefa Chillu to specjalne miejsce dla gości naszej Restauracji i Hotelu. To właśnie tutaj możesz wypić ulubioną kawę, czy drinka i rozkoszować się sielskim spokojem.

W okresie letnim w Strefie Chillu organizujemy kino plenerowe, ceremonie zaślubin, czy imprezy przedślubne, jak np. wieczór kawalerski i panieński.

Niezapomniane wydarzenia

W Zaciszu organizujemy wesela, przyjęcia okolicznościowe, bankiety oraz konferencje. W sezonie jesienno-zimowym cyklicznie organizowane są DANCINGI z dobrą muzyką, pysznym jedzeniem i zimnymi napojami.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, zaangażowanie i pomoc w organizacji Państwa wydarzeń. Naszym głównym celem jest sprawienie, aby były one wyjątkowe i niezapomniane.

Cukiernia

Przyjęcia