PRZYJĘCIA
okolicznościowe

Wyśmienite menu uświetni każdą uroczystość oraz idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych przyjęć. Oferowany przez nas poczęstunek okolicznościowy nada niepowtarzalnego charakteru wyjątkowym okazjom, takim jak wesele, komunia czy chrzciny.

Wesela

Dobrze wiemy, jak ważnym wydarzeniem jest wesele. w obliczu zmieniającej się sytuacji jesteśmy otwarci na Wasze prośby, dlatego organizujemy wesela zarówno kameralne jak i te większe. Do każdej realizacji wkładamy 100% serca dbając o Waszą opiekę i zadowolenie.

Nasza jasna i przejrzysta sala, przepyszne dania, cukiernia, wyjście na ogród i możliwość organizacji ceremonii ślubnej przy Restauracji, a także baza noclegowa to nasze największe atuty. Zapoznaj się z przygotowanym informatorem weselnym lub skontaktuj się z naszym dyrektorem lub menadżerem i poznaj wszystkie szczegóły.

Śluby w plenerze

Kilka lat temu nie były popularne, teraz stały się totalnym hitem. Wyobraź sobie, ciepły sierpniowy dzień, Twoi najbliżsi wokół, piękne dekoracje w ogrodzie wypełnionym zapachem świeżych kwiatów i krzewów. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Ty i On, Ona i Ty.

My wiemy, jak to przygotować, ponieważ jesteśmy pasjonatami przyjęć weselnych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a w razie potrzeby współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami.
Zobacz galerię i przekonaj się!x

Chrzciny i komunie

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o zorganizowaniu przyjęcia okolicznościowego dla swojego dziecka to na pierwszą myśl powinno przyjść Ci – Zacisze.

Jesteśmy restauracją w pełni przystosowaną dla imprez rodzinnych. Oferujemy szereg atrakcji dla rodziców i najmniejszych pociech. Dbamy o każdy detal i szczegół.

Urodziny

Mogą być kameralne, większe, czy w formie spotkania przy drinku. Organizujemy wiele imprez jubileuszowych, w tym urodziny z okazji 18stych, 30stych, 50tych urodzin. Sam decydujesz w jakiej formie chcesz zorganizować swoje przyjęcie. Zorganizujemy dla Ciebie DJ-a, balony z helem, czy pokaz fajerwerków!

Zorganizuj wyjątkowe wydarzenie
w Hotelu Zacisze